Kavel 2469 Sjoerd de Vries (1909-1996)
Kavel 2469. Sjoerd de Vries (1909-1996)

Schilderij, olieverf op doek. Fries landschap met koeien, paard en boerderij. Rechtsonder gesigneerd Sjoerd de Vries (Franeker 1909 – Alkmaar 1996).

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen 60 x 40 cm, 80 x 60 cm
Conditie Lijst met beschadigingen
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel