Kavel 2890 Antonelli Pergal (1908) - Vissers in bootjes bij zonsondergang
Kavel 2890. Antonelli Pergal (1908) - Vissers in bootjes bij zonsondergang

Schilderij, olieverf op doek. Vissers in roeibootjes bij zonsondergang. Linksonder gesigneerd Antonelli Pergal (Italië 1908). In vergulde profiellijst.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 61 x 91,5 cm, lijst 84 x 114 cm
Conditie Kleine beschadigingen lijst
Huidig bod € 180
Verkocht voor € 180
Vorig kavel Volgend kavel