Kavel 2891 Zilveren suikerstrooilepel, Willem Lammert Schmitz Leeuwarden 1817
Kavel 2891. Zilveren suikerstrooilepel, Willem Lammert Schmitz Leeuwarden 1817

Een antieke 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren strooilepel. Empire, met schuitvormige bak, ajour gezaagd. Meesterteken ‘WS’ in ruit = waarschijnlijk Willem Lammert Schmitz, werkzaam te Leeuwarden,, jaarletter H (1817).

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Lengte 15 cm
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel