Kavel 2637 Drie zilveren bloemenvaasjes
Kavel 2637. Drie zilveren bloemenvaasjes

Lot van drie 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren bloemenvaasjes, met trompetvormige hals. Eén versierd met parelrand.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte 10 tot 16 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel