Kavel 2638 Hollandse School 20e eeuw
Kavel 2638. Hollandse School 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek. Bloemstilleven met rode, gele en witte bloemen. Draagt rechtsonder signatuur ‘Frans Oerder’.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 50,5 x 40,5 cm, lijst 61 x 51 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel