Kavel 2412 Een polychroom beschilderde uit hout gestoken voorstelling.
Kavel 2412. Een polychroom beschilderde uit hout gestoken voorstelling.

Een polychroom beschilderde uit hout gestoken voorstelling van een parade of optocht, bestaande uit ruiters en musicerende figuren. Indonesië of India 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 190 x 34 cm.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel