Kavel 2411 Vroeg 19e eeuwse aquarel 'Een Friese van Heeneloopen'
Kavel 2411. Vroeg 19e eeuwse aquarel 'Een Friese van Heeneloopen'

Vroeg 19e eeuwse aquarel, voorstelling van een man in klederdracht, met onderschrift 'Een Vries van Heeneloopen'. Rechtsonder gesigneerd JRK, gedateerd 1805.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 25 x 33 cm
Huidig bod € 260
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel