Kavel 2704 Gerard Roemers (1900-1965) - 2x
Kavel 2704. Gerard Roemers (1900-1965) - 2x

Schilderij, olieverf op doek (marouflé), achter glas. Voorstelling van zeilschepen in zomer en winter. Rechtsonder gesigneerd Gerard Cohn Roemers (1900-1965)

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel