Kavel 2703 Vier vroeg 20e eeuwse vazen met landschapsdecor, Zuid-Holland
Kavel 2703. Vier vroeg 20e eeuwse vazen met landschapsdecor, Zuid-Holland

Lot van vier vroeg 20e eeuwse aardewerken vazen met landschapsdecor, allen gemerkt voor plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, periode 1910-1920, waaronder twee met decor ‘Paysage’.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 18,5, 19, 27,5 en 40,5 cm
Huidig bod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel