Kavel 2363 Gesigneerd HMS. (Hermanus 1955-2017) Schilderij voeten aan het strand.
Kavel 2363. Gesigneerd HMS. (Hermanus 1955-2017) Schilderij voeten aan het strand.

Een schilderij olieverf op paneel. Voeten aan het strand met strik in rood wit en blauw. gesigneerd HMS (Hermanus 1955-2017) Niet gelijst.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 40 x 30 cm
Conditie Mooie conditie
Huidig bod € 160
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel