Kavel 2364 Gouden kinderring met bloedkoraal
Kavel 2364. Gouden kinderring met bloedkoraal

Een 20e eeuws 14 karaats (585/1000) geelgouden kinderring, bezet met cabochon geslepen bloedkoraal.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Lichte gebruikssporen
Conditie Ringmaat 15 mm
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel