Kavel 2352 Gouden dameshorloge, Avia
Kavel 2352. Gouden dameshorloge, Avia

Een 20e eeuws jaren ’50 of ’60 dameshorloge, Avia, handopwinder. Op lederen band, in 14 karaats (585/1000) geelgouden kast.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lichte gebruikssporen, horloge liep bij inname
Conditie Doorsnede kast 15 mm
Huidig bod € 160
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel