Kavel 2351 Gouden damesring met zirkonia
Kavel 2351. Gouden damesring met zirkonia

Een 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden damesring, bezet met zirkonia. Gekeurd met eikenblaadje en meesterteken.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Ringmaat 18,3 mm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel