Kavel 2483 Gouden letterbroche
Kavel 2483. Gouden letterbroche

Een 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden broche, letter H, gemerkt aan de achterzijde

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Lengte 4 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel