Kavel 2484 Jan Planting (1893-1955) - vaart bij nacht
Kavel 2484. Jan Planting (1893-1955) - vaart bij nacht

Schilderij, olieverf op paneel. Vaart bij nacht. Rechtsonder gesigneerd Jan Planting (Drachten 1893-1955).

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Conditie 22,5 x 24 cm, lijst 29,5 x 31 cm
Huidig bod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel