Kavel 2512 Granaten collier aan gouden slot
Kavel 2512. Granaten collier aan gouden slot

Een 20e eeuws collier, opgebouwd uit gefacetteerde granaat met 14 karaats (585/1000) geelgouden bolslot. Gemerkt ‘585’ op het slot, daarnaast meesterteken ‘JKa’ (=Koehle, Duitsland).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Lengte 54 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel