Kavel 2511 Piet Hein van Asperen (1895-1969) - Paard
Kavel 2511. Piet Hein van Asperen (1895-1969) - Paard

Schilderij, olieverf op doek. Paard, linksonder gesigneerd Piet Hein van Asperen (Harlingen 1895 - Leeuwarden 1969).

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel