Kavel 2436 Hollandse School 19e eeuw
Kavel 2436. Hollandse School 19e eeuw

Olieverf op doek/board, interieurvoorstelling met zittende vrouw bij het raam en hond op de voorgrond.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel