Kavel 2437 Zilveren zakhorlogekast met 18e eeuws uurwerk
Kavel 2437. Zilveren zakhorlogekast met 18e eeuws uurwerk

Een antiek 19e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren zakhorlogekast met Engels 18e eeuws snekuurwerk, gesigneerd Miller, London.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Hoogte 13,5 cm
Conditie Emaille wijzerplaat beschadigd, werking uurwerk niet bekend.
Huidig bod € 240
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel