Kavel 2586 Houten sculptuur, berenorkest
Kavel 2586. Houten sculptuur, berenorkest

Een vroeg 20e eeuws uit hout gestoken sculptuur, voorstelling van acht musicerende beren en een dirigent, tevens een beer.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Hoogte 7,5 cm, voet 13 x 13 cm
Conditie Eén beer mist instrument,, één gelijmd, enkele kleine beschadigingen
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel