Kavel 2587 19e eeuwse zilveren beursbeugel met kralentas, mr. Wybes Hendrik Faber, 1829
Kavel 2587. 19e eeuwse zilveren beursbeugel met kralentas, mr. Wybes Hendrik Faber, 1829

Een antiek 19e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren beursbeugeltje aan kralentasje. Opengewerkt, met voorstelling van diverse figuren. Aan de binnenzijde gemerkt met jaarletter U (1829)< meesterteken ‘69HF’ = Wybes Hendrik Faber, werkzaam te Joure, Sloten en IJlst tussen 1827 en 1836.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 9,5 x 12 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel