Kavel 2588 Lot diversen
Kavel 2588. Lot diversen

Lot diversen: een keramieken meerkoet, gesigneerd Irene Maas, een schilderijtje, olieverf op paneel, voorstelling van een jachttafereel en een antieke gietijzeren sleutel, 17e eeuws.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Schilderij (lijst) 16 x 21 cm
Conditie Over het algemeen goede staat
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel