Kavel 2831 Lot diversen
Kavel 2831. Lot diversen

Lot diversen. Bestaande uit houten Indische sculpturen, houten kinderkapstok, etc.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Conditie Gebruikssporen en beschadigingen.
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel