| Kavel | 2832. Perzisch tapijt |
| Omschrijving | Een 20e eeuws Perzisch tapijt |
| Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
| Veiling | Sessie VI - 22 december 2025 |
| Afmetingen | 200 x 300 cm |
| Conditie | Op enkele plekken sleets |
| Huidig bod | € 170 |
| Verkocht voor | € 170 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |