Kavel 2832 Perzisch tapijt
Kavel 2832. Perzisch tapijt

Een 20e eeuws Perzisch tapijt

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 200 x 300 cm
Conditie Op enkele plekken sleets
Huidig bod € 170
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel