Kavel 2833 Lot met zeven antieke bijbels, waarvan twee met zilveren sloten.
Kavel 2833. Lot met zeven antieke bijbels, waarvan twee met zilveren sloten.

Zeven antiek bijbels in lederenbanden, oudste is uit 1818. Twee bijbels met 2e gehalte (825/1000) zilveren sloten. Onduidelijk meesterteken en geen Mr. teken. Jaarletters voor 1874 en onduidelijk.

Eén Bijbel met tekst over Friese familie, o.a. 'Werga Den 21 Mei 1799 is Gebooren Ruurdtje Teunes' en 'Werga den 18 July 1797 is Gebooren Janzen Teun'.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Grootste is 16 x 11 x 6 cm.
Conditie Diverse condities. beschadigingen, Sloten
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel