| Kavel | 2833. Lot met zeven antieke bijbels, waarvan twee met zilveren sloten. |
| Omschrijving | Zeven antiek bijbels in lederenbanden, oudste is uit 1818. Twee bijbels met 2e gehalte (825/1000) zilveren sloten. Onduidelijk meesterteken en geen Mr. teken. Jaarletters voor 1874 en onduidelijk. Eén Bijbel met tekst over Friese familie, o.a. 'Werga Den 21 Mei 1799 is Gebooren Ruurdtje Teunes' en 'Werga den 18 July 1797 is Gebooren Janzen Teun'. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie VI - 22 december 2025 |
| Afmetingen | Grootste is 16 x 11 x 6 cm. |
| Conditie | Diverse condities. beschadigingen, Sloten |
| Huidig bod | € 60 |
| Verkocht voor | € 60 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |