Kavel 2438 Meerschuim reliëf, Auguste Masson (1802-1870), 1859.
Kavel 2438. Meerschuim reliëf, Auguste Masson (1802-1870), 1859.

Een antiek 19e eeuws Frans meerschuim reliëf, voorstellende het huwelijk van de maagd Maria. Gesigneerd Auguste Masson (1802-1870), met daaronder nog een andere signatuur en datering 1859. In een zwartgelakte ovalen lijst met gelobd glas.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Met lijst 33 x 25 cm
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel