Kavel 2768 Tissot dameshorloge
Kavel 2768. Tissot dameshorloge

Een 20e eeuws goudstalen dameshorloge, Tissot PRX, model P540. Met daarbij het aankoopbewijs (juwelier Aalbers) en boekje.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Doorsnede kast ca. 27 mm
Conditie Lichte gebruikssporen, werking onbekend
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel