Kavel 2639 Zilveren geboortelepel, driemaster, 1922, zonder inscriptie
Kavel 2639. Zilveren geboortelepel, driemaster, 1922, zonder inscriptie

Een 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren geboortelepel. In renaissance stijl, met getorste steel, bekroond met driemaster. Gekeurd met lopende leeuw, jaarletter M (1922), minervakopje en meesterteken MG (?).

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Lengte 17,5 cm
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel