| Kavel | 2752. Lot van vier zilveren dameszakhorloges |
| Omschrijving | Lot diverse vroeg 20e eeuwse zilveren dameszakhorloges, waarvan één aan een zilveren jasseroncollier |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie VI - 30 juni 2025 |
| Afmetingen | Doorsnede grootste zakhorloge 36 mm |
| Conditie | Gebruikssporen |
| Huidig bod | € 45 |
| Verkocht voor | € 45 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |