| Kavel | 2751. Raymond Weil Chorus dameshorloge |
| Omschrijving | Een 20e eeuws dameshorloge, Raymond Weil, model Chorus, referentie 5889. Quartz op vergulde band en vergulde kast. |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie VI - 30 juni 2025 |
| Huidig bod | € 50 |
| Verkocht voor | € 50 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |