| Kavel | 2183. Kangxi melk en bloed sprenkelaar |
| Omschrijving | Een antieke vroeg 18e eeuwse Chinees porseleinen sprenkelaar, in melk en bloed floraal decor. Conditie: hals gerestaureerd. |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | Hoogte 17,5 cm |
| Huidig bod | € 85 |
| Verkocht voor | € 85 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |