| Kavel | 2184. Twee Kangxi kommen |
| Omschrijving | Lot van twee antieke vroeg 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen, Kangxi periode (1661-1722) met floraal decor. Conditie: beide met chip op de rand, één met chips aan binnenzijde standring. Gemerkt met artemisiablad. |
| Taxatiewaarde | € 150 - € 250 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | Doorsnede 15 cm |
| Huidig bod | € 220 |
| Verkocht voor | € 220 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |