| Kavel | 2562. Lot divers Tichelaar Makkum (4x) |
| Omschrijving | Lot divers 20e eeuws Tichelaar Makkum aardewerk: een schaaltje met een tweede gehalte (835/1000) zilveren beugel en drie polychroom gedecoreerde wandborden, één plooischotel en één gedecoreerd met een papegaai. |
| Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | Doorsnede grootste schotel 30 cm |
| Huidig bod | € 70 |
| Verkocht voor | € 70 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |