| Kavel | 2561. Porseleinen jardiniere met engelen |
| Omschrijving | Een 20e eeuwse porseleinen jardiniere, twee engelen die een bloemenmand dragen. Aan de onderzijde gemerkt 'R.B.', in Meissen stijl. Conditie: met restauraties. |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | Lengte 35 cm |
| Huidig bod | € 15 |
| Verkocht voor | € 15 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |