| Kavel | 2560. Twee Hochst kandelaars |
| Omschrijving | Set van twee 20e eeuwse witgeglazuurde porseleinen kandelaars, zuilvormig, gedeeltelijk verguld. Gemerkt Hochst. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | Hoogte 21,5 cm |
| Huidig bod | € 30 |
| Verkocht voor | € 30 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |