Reliëfplaquette, Bing & Grondahl

Kavel 87 Reliëfplaquette, Bing & Grondahl
Liquid error: internal 87. Reliëfplaquette, Bing & Grondahl

Eind 19e eeuwse biscuitporseleinen reliëfplaquette, ,met goudvergulde rand. Voorstelling getiteld Ages of Love, ontwerp van Bertel Thorvaldsen. Op de achterzijde gemerkt met blindmerk Bing & Grondahl.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 25 x 12,5 cm
Startbod € 200
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel