Zwarte wereldbol

Kavel 86 Zwarte wereldbol
Kavel 86. Zwarte wereldbol

Een 20e eeuwse zwarte wereldbol, op houten voet. Gemerkt ‘Philips’ Slate surface globe, George Philip & Son Ltd

Taxatiewaarde € 150 - € 250
Afmetingen Hoogte 53 cm
Startbod € 150
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel