Jan Mettinck, Groningen 1666-1667

Kavel 227 Jan Mettinck, Groningen 1666-1667
Kavel 227. Jan Mettinck, Groningen 1666-1667

Een 17e eeuwse Groninger gelobte brandewijnkom met heraldisch wapen en initialen HM. Gemerkt 3N (jaarletter voor 1666-1667) en meesterteken M (Jan Mettinck, werkzaam van 1655 tot ca. 1671). Afkomstig uit de familie Meyering

Taxatiewaarde € 1000 - € 1500
Startbod € 1000
Verkocht voor € 1000
Vorig kavel Volgend kavel