Bestekcassette met zilveren bestek

Kavel 226 Bestekcassette met zilveren bestek
Kavel 226. Bestekcassette met zilveren bestek

Een notenhouten bestekcassette, gemerkt Bonebakker Amsterdam, met zilveren plaquette ‘Warners - Niemann’, vermoedelijk afkomstig van Cornelis Jacobus Warners (1871-1940) en Johanna Wilhelmina Frederika Niemann (1865-1954). De bovenste lade gevuld met twaalf lepels en elf vorken, eerste gehalte, dubbelrondfilet uit 1885. Mr. Wed. J.F. van den Broek (1879-1888), Amsterdam. De onderste lade is gevuld met tweede gehalte zilver, Haags lof, twaalf kleinere vorken en twaalf lepels. Jaarletter R = 1901, van Kempen Voorschoten. Tevens een tweede gehalte zilveren aardappellepel (van Kempen, 1926) en twee opdienlepels (van Kempen 1909 en Hooykaas 1922). Alles  gemerkt met initialen ‘W.N.’

Taxatiewaarde € 1000 - € 1500
Conditie Kist heeft enkele fineerbeschadigingen
Startbod € 1000
Verkocht voor € 1000
Vorig kavel Volgend kavel