Isidore de Rudder (Brussel 1855 - Ukkel 1943)

Kavel 27 Isidore de Rudder (Brussel 1855 - Ukkel 1943)
Kavel 27. Isidore de Rudder (Brussel 1855 - Ukkel 1943)

Bronzen art nouveau sculptuur. Voorstelling van Cleopatra met een slang, op houten sokkel. Aan de zijkant gesigneerd Isidore de Rudder (Brussel 1855 - Ukkel 1943) en gemerkt met bronsgietersmerk van H. Luppens & Cie . Klein deukje bij de neus.

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen Hoogte 30 cm
Startbod € 300
Vorig kavel Volgend kavel