Mahoniehouten klepsecretaire, 18e eeuw

Kavel 28 Mahoniehouten klepsecretaire, 18e eeuw
Kavel 28. Mahoniehouten klepsecretaire, 18e eeuw

Een 18e eeuwse Louis XV mahoniehouten klepsecretaire met orgelgebogen lades en kelder. Gesigneerd J.Alle. Herkomst: achterkleinkind van de barones van Wassenaer, volgens overlevering kasteel Duivenvoorde.

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Startbod € 400
Verkocht voor € 600
Vorig kavel Volgend kavel