Mahoniehouten klepsecretaire, 18e eeuw

Kavel 28 Mahoniehouten klepsecretaire, 18e eeuw
Liquid error: internal 28. Mahoniehouten klepsecretaire, 18e eeuw

Een 18e eeuwse Louis XV mahoniehouten klepsecretaire met orgelgebogen lades en kelder. Gesigneerd J.Alle. Herkomst: achterkleinkind van de barones van Wassenaer, volgens overlevering kasteel Duivenvoorde.

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Startbod € 400
Verkocht voor € 600
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel