Drie Franse porseleinen siervazen, Sevres

Kavel 63 Drie Franse porseleinen siervazen, Sevres
Kavel 63. Drie Franse porseleinen siervazen, Sevres

Lot van drie 19e eeuwse Franse porseleinen siervazen met bronzen montuur. De middelste vaas gesigneerd ‘G. Poitevin’ (= Georges Émile Poitevin). Gemerkt Sevres, met ‘BB’. De overige twee vazen gesigneerd ‘Rey’.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Conditie Deksels manco, één vaas met restauratie bij de voet.
Startbod € 200
Verkocht voor € 1200
Vorig kavel Volgend kavel