Drie Franse porseleinen siervazen, Sevres

Kavel 63 Drie Franse porseleinen siervazen, Sevres
Liquid error: internal 63. Drie Franse porseleinen siervazen, Sevres

Lot van drie 19e eeuwse Franse porseleinen siervazen met bronzen montuur. De middelste vaas gesigneerd ‘G. Poitevin’ (= Georges Émile Poitevin). Gemerkt Sevres, met ‘BB’. De overige twee vazen gesigneerd ‘Rey’.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Conditie Deksels manco, één vaas met restauratie bij de voet.
Startbod € 200
Verkocht voor € 1200
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel