Twee Juliana vazen, Rozenburg

Kavel 64 Twee Juliana vazen, Rozenburg
Kavel 64. Twee Juliana vazen, Rozenburg

Twee vroeg 20e eeuwse porseleinen vazen, polychroom beschilderd met decor van vogels. Aan de onderzijde gesigneerd Rozenburg, Den Haag. Zogenaamde Juliana vazen. Model 313.

Taxatiewaarde € 350 - € 450
Conditie Eén met gelijmde chip, één met kleine chip
Startbod € 200
Verkocht voor € 400
Vorig kavel Volgend kavel