Driedelig kaststel, Rozenburg Den Haag

Kavel 12 Driedelig kaststel, Rozenburg Den Haag
Liquid error: internal 12. Driedelig kaststel, Rozenburg Den Haag

Een driedelig polychroom beschilderd kaststel, bestaande uit twee vazen en een dekselpot. Allen gemerkt Rozenburg Den Haag. Gemerkt met blindmerk W197G en productienummer 563. Eén van de kastvazen gemerkt met schildersmonogram 'DR', = Dominicus Petrus Johannes de Ruiter (Rotterdam 1872 - Den Haag 1947)

Taxatiewaarde € 1000 - € 2000
Conditie Enkele chips
Startbod € 1000
Verkocht voor € 1000
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel