Ulysse Nardin scheepschronometer

Kavel 11 Ulysse Nardin scheepschronometer
Kavel 11. Ulysse Nardin scheepschronometer

Een 20e eeuwse Ulysse Nardin scheepschronometer in dubbele kast. De buitenkast in rozenhout, gemerkt Ulysse Nardin Le Locle (Suisse) en serienummer 8831. Het uurwerk zelf in rozenhouten kast, met facetgeslepen glas. Cardanisch opgehangen uurwerk, tweedaags, met sleutel.

Taxatiewaarde € 800 - € 1200
Conditie In lopende staat
Startbod € 800
Verkocht voor € 1700
Vorig kavel Volgend kavel