Duits art deco staand horloge

Kavel 101 Duits art deco staand horloge
Kavel 101. Duits art deco staand horloge

Een 20e eeuws Duits art deco staand horloge, wijzerplaat gemerkt Dufa (= Deutsche Uhrenfabrik).

Taxatiewaarde € 150 - € 250
Startbod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel