Engels staand horloge, 18e eeuw

Kavel 36 Engels staand horloge, 18e eeuw
Liquid error: internal 36. Engels staand horloge, 18e eeuw

Een 18e eeuws Engels staand horloge in eikenhouten kast. Bronzen wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding, gemerkt ‘Storer’ &  ‘Derby’. Thomas Storer was actief als klokkenmaker tussen 1730 en 1755.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Conditie Loopt
Startbod € 300
Verkocht voor € 300
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel