Engels staand horloge, 18e eeuw

Kavel 36 Engels staand horloge, 18e eeuw
Kavel 36. Engels staand horloge, 18e eeuw

Een 18e eeuws Engels staand horloge in eikenhouten kast. Bronzen wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding, gemerkt ‘Storer’ &  ‘Derby’. Thomas Storer was actief als klokkenmaker tussen 1730 en 1755.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Conditie Loopt
Startbod € 300
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel