Italiaanse walnoothouten plaquette, ex-Christies

Kavel 35 Italiaanse walnoothouten plaquette, ex-Christies
Kavel 35. Italiaanse walnoothouten plaquette, ex-Christies

Een 18-eeuwse Italiaanse walnoothouten gestoken plaquette met voorstelling van Abrahams offer. Provenance: The Decorative Arts Sale, 2 en 3 oktober 2012, Christie’s Amsterdam, lot 667

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 43 x 39 cm
Startbod € 300
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel