Famille rose polychroom beschilderde bloempot

Kavel 158 Famille rose polychroom beschilderde bloempot
Kavel 158. Famille rose polychroom beschilderde bloempot

Een 19e eeuwse famille rose polychroom beschilderde bloempot

Taxatiewaarde € 1000 - € 1500
Afmetingen Hoogte 19 cm
Startbod € 500
Vorig kavel Volgend kavel