Kangxi porseleinen schotel

Kavel 157 Kangxi porseleinen schotel
Kavel 157. Kangxi porseleinen schotel

Een 17e eeuws Kangxi porseleinen schotel, met voorstelling van Guo Ziyi die zonder wapens op de vijand afloopt. Gemerkt met zeskaraktermerk. Kangxi periode, ca. 1680

Taxatiewaarde € 2000 - € 3000
Afmetingen Doorsnede 28 cm
Startbod € 2000
Verkocht voor € 4600
Vorig kavel Volgend kavel